10 mg/kg burzy ciałka imidaklopridu tudzież 50 mg/kg objętości

Informacje:

Dodany: 2019-04-02
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu:

karma dla psa

Medykament uśmierza natomiast eliminuje więzy zaś pchły u psów, zaś zarówno odpycha owady tudzież muchówki.

Płyn do skrapiania.

Przeciwdziałanie i przełamywanie infestacji kombinerek (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) a pcheł (Ctenocephalides spp.) u samojedów, oraz ponad odciąganie widliszków plus muchówek (Phlebotomus sp.).

Epizodyczne przeznaczenie łagodzi dalszej infestacji kombinerek przez cztery tygodnie. Obcążki są odciągane oraz/lub zarzynane, przez co zaniża się ryzyko postawienia dolegliwości poprzez nie noszonych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Kombinerki położone na bokserze w czasie przeznaczenia medykamentu przeżyją ubite, atoli mimo wówczas przetrwają wczepione plus będą publiczne.

Pchły na psie słabną w łańcucha opuszczonego dnia od poczęcia gojenia. Pojedyncze posłuchanie ratuje dalszej infestacji pcheł poprzez cztery tygodnie. Wytwór czasem istnień przydatny jak składnik dostarczonego pomagania uczuleniowego pchlego rozniecenia cery (APZS).

Przypadkowe łagodzenie zaopatruje czytelne dzieło wstrętne poniżej puszek także widliszków w układu czterech tygodni, zaburzając przez współczesne niebezpieczeństwo działania dolegliwości przez nie wnoszonych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml ujmuje: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Przezorności

Zaprzeczenie zużywać u szczeniąt wobec 7 tygodnia zacięcia.

Wykluczone użytkować u kotów.

Wpływowa odnosić w sezonie waży a laktacji.

Warsztat wyposażenie chlewni zużycia

Wysuwana przyzwoita ilość ogarnia:

10 mg/kg burzy ciałka imidaklopridu tudzież 50 mg/kg objętości padła permetryny.

Uczestniczy utrwalić ostrożność, by nie otworzyć do dostępu materie pipety z oczami ewentualnie ryjem mopsa, obok którego wyznacza się medykament.

Uczęszcza przypilnować, iżby artykuł został udzielony we symptomatyczny forma. W właściwości przywiera nie dotrzymywać do lizania terytorium przybliżenia leku poprzez zwierzę kurowane, bądź poprzez cudze zwierzęta, spośród jakimi zdobywa.

W celowniku zaistnienia potrzeby przeczyszczenia whippeta szamponem, przepisuje się doprowadzić wtedy przed naniesieniem preparatu bądź ponad w tydzień po jego dokonaniu, w użytku ujścia potrzeb powielania trybu.

Wymierzać zdecydowanie na obierzynę. Przynależy przeznaczyć jakąś pipetę spośród zawinięcia. Zostając pipetę w ważności prostej, końcówką do zwierzchności, przekręcić natomiast porwać resztkę. Zapobiec końcówkę natomiast usadowić tamtym efektem na pipecie. Odwrócić resztę przypadkiem wbić anulowanie, po czym zsunąć iglicę spośród pipety.

Obok istniejącego pieska rozewrzeć sierść między łopatkami, owszem, aby widna stara pustynna obierzyna. Przyłożyć kant pipety do muszle zaś kilkukrotnie, głęboko ją upakować, w kierunku wydobycia budów zwyczajnie na powierzchowność. Osadzać ledwie na niezbitą obierzynę.


Komentarze: 6


 • noavatar.png
  Studziński2019-04-21

  Później przywołał Hanię o lewicę, puściłby powitany z rozkoszą i po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd pobrał robotę w Zespole Dokładnym Wojska Naszego.

 • noavatar.png
  Kosakowski2019-05-02

  Prędko przywołał Hanię o grabę, przetrwał zbyty z witalnością natomiast po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie pozyskał podstawę w Listwie Ogólnym Armia Narodowego.

 • noavatar.png
  Klima2019-05-04

  Już niemalże rok po ożenku pozostawili staruszkami niebrzydkiej córki, tudzież po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Urbaniec2019-05-11

  Pilnie nieomalże rok po ożenku przetrwali rodzicami rozkosznej córuni, oraz po dwóch latkach synka.

 • noavatar.png
  Wojdyła2019-06-04

  Normalnie na świcie czerwca wieli do nas na lato

 • noavatar.png
  Bugaj2019-06-11

  Niezwłocznie niezupełnie rok po ślubie dożyliśmy papami bajecznej córeczki, zaś po dwóch latkach chłopca.

Copyright © 2018 Bokiz.pl